Kvalitní látky - dekorační, moderní, romantické, dětské, retro..

Jestliže si sami šijete, pak je ideální nakoupit si kvalitní látky z bavlny nebo polyesteru a tvořit sami podle svých představ. V této sekci jsme pro vás připravili nejrůznější typy látek, které můžete koupit jako metráž, podle toho, kolik čeho potřebujete. Máme pro vás připraveny látky dekorační, moderní, romantické, dětské, retro, potahové látky, zatemňovací látky, látky na ubrusy a spoustu jiných. Všechny látky prodáváme v různé šířce na metráž. Pro přehlednost jsme veškeré látky rozdělili do několika kategorií:

  • dekorační látky – široký výběr nejrůznějších vzorů, barev a motivů, květiny, moderní látky, romantické látky, retro dezény, látky se vzorem aj.
  • voály – tyto moderní průsvitné záclony prodáváme s různými motivy včetně dětských motivů a vzorů
  • sezónní látky – kvalitní látky můžete také vybírat podle roční doby, letní látky, zimní látky, velikonoční látky atp.
  • levné látky – v této sekci najdete levné, ale zároveň kvalitní látky na metráž, můžete je využít všestranně
  • látky podle použití – další hledisko dělení látek je podle jejich použití; záleží na tom, jestli potřebujete látky na povláčky, na patchwork, na závěsy, na povlečení nebo třeba na ubrusy
  • látky podle materiálu – posledním hlediskem je materiál, látky dělíme podle toho, z jakého materiálu jsou vyrobeny – od 100% bavlny přes 100% polyester až po organzu a saténové, gobelínové nebo hedvábné látky

Obecně u nás platí, že klademe nejvyšší důraz na kvalitu látek a snažíme se vám nabídnout co nejširší výběr. Vybírejte látky různých barev a motivů a hlavně si vyberte materiál, který vám vyhovuje. Vše nakupte u nás z pohodlí domova. Můžete se podívat i na historii naší firmy, která funguje už více než 20 let, zveme vás také do jedné z našich prodejen, které jsou v Opařanech a v Táboře. Rádi a ochotně vám poradíme a zodpovíme vaše dotazy. Jestli to k nám máte daleko, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

Těšíme se na spolupráci!

AAA

Kategorie Kvalitní látky - dekorační, moderní, romantické, dětské, retro.. má následující podkategorie:

Počet nalezených produktů: 319

Odhlásit z odběru zpráv