Firma Dekoratex vznikla již v roce 1994 se sídlem v Opařanech. Zabýváme se velkoobchodní i maloobchodní činností v mnoha textilních oborech. Nabízíme veškerý bytový textil a doplňky, které vytváří dokonalou a útulnou atmosféru vašeho domova. Taktéž myslíme na ty nejmenší, proto v naší nabídce naleznete i dětský a kojenecký sortiment. 

Spolupracujeme s českými i zahraničními firmami, které jsou absolutní špičkou v oboru a díky tomu nabízíme to nejlepší i našim zákazníkům. Šíří dezénů a bohatou paletou barev uspokojíme i ty nejnáročnější klienty. Sledujeme nejnovější trendy předních světových návrhářů a přinášíme moderní i tradiční vzory v barevnostech, které by Vás inspirovaly a pomohly splnit Vaše představy o vkusně útulném domovu. 

Naše kolekce bytového textilu čítá více než 200 dezénů dekoračních látek, povlečení, prostěradel, ručníků, přehozů, ubrusů atd. Na E-shopu naleznete naši nejnovější kolekci, ale pokud jste to pravé neobjevili, neváhejte a navštivte  naší kamennou prodejen - Opařany. Zde naleznete naši kompletní nabídku a odborný personál, který Vám ochotně poradí.

Naší snahou je přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně a uspokojit jeho požadavky na co nejvyšší úrovni. Proto si zakládáme jak na kvalitě zboží, tak na veškerých nabízených službách. 

Těšíme se na spolupráci.

Kolektiv firmy DEKORATEX


Na nás se můžete spolehnout

Sledovat nás můžete na Facebooku.

Sledovat nás můžete na Facebooku.

Novinky a nové inspirace. 

Novinky na instagramu.

Novinky na instagramu.

Inspirace, novinky na instagramu. 

Dlouholeté tradice

Dlouholeté tradice

Jsme tu pro Vás již od roku 1994.

Prodejna Opařany, tel.: 774 443 668

Otevírací doba:

Po - Pá: 8.00 - 16.00 hod.

So: 8.00 - 11.00 hod.