Lehká průhledná látka - organza

Víte co je to organza? Organza je tuhá a zároveň velmi lehká průhledná látka, která je vyrobena buď z přírodního hedvábí nebo z umělých filamentů, v našem případě ze 100% nezávadného polyesteru. Kvalitní organzu můžete nakoupit v našem e-shopu v různém barevném provedení. Organza se pere na 40°C a nežehlí se. Je příjemná na dotek a je radost s ní pracovat.

Tvoření s organzou

Organza se používá k vlastnoruční výrobě bytových doplňků, závěsů, pro dětské hry a ke zkrášlení dívčích pokojíčků. Jednoduše s ní ozdobíte zahradní altánek, můžete z ní vytvořit originální mašle, vyšperkovat dárková balení a neomezeně tvořit. Často se používá při slavnostních příležitostech, jako jsou oslavy a speciálně svatby. Práce s organzou je jednoduchá, můžete k ní přizvat i dti, obzvlášť malé slečny si tento průhledný materiál, který se hodí třeba jako závoj pro princezny, opravdu užívají.

Vybírejte z různých barev, máte možnost koupit i organzu se vzorem. Vše nakupte u nás z pohodlí domova. Můžete se podívat i na historii naší firmy, která funguje už více než 20 let, zveme vás také do jedné z našich prodejen, které jsou v Opařanech a v Táboře. Rádi a ochotně vám poradíme a zodpovíme vaše dotazy. Jestli to k nám máte daleko, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

Těšíme se na spolupráci!

AAA

Počet nalezených produktů: 14

Odhlásit z odběru zpráv