Retro ubrusy, gobelínové i praktické ubrusy z PVC

Sháníte kvalitní a zajímavé ubrusy do domácnosti nebo i jinam? V této sekci najdete dvě desítky nejrůznějších ubrusů od osvědčených českých i zahraničních výrobců. Můžete zde nakoupit stylové retro ubrusy, různobarevné gobelínové ubrusy i praktické ubrusy z PVC. Ubrusy se prodávají v různých velikostech – podlouhlé obdélníkové, čtvercové i ubrusy na míru, kdy si objednáte určitý rozměr ubrusové látky podle velikosti, stolu, kam chcete ubrus dát.

Ubrusy můžete také sladit s interiérem domácnosti tak, že si pořídíte ve stejném duchu i prostírání nebo i povlak na polštářek, aby bylo sladění kompletní. Tady už vše záleží na vašem vkusu a citu pro detail. Veškeré nabízené ubrusy jsou skladem, teď už si můžete jen vybírat.

Vyberte si ubrusy nebo jiný textil, který potřebujete, a vše nakupte u nás z pohodlí domova. Můžete se podívat i na historii naší firmy, která funguje už více než 20 let, zveme vás také do jedné z našich prodejen, které jsou v Opařanech a v Táboře. Rádi a ochotně vám poradíme a zodpovíme vaše dotazy. Jestli to k nám máte daleko, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

Těšíme se na spolupráci!

AAA

Počet nalezených produktů: 11

Odhlásit z odběru zpráv